Medium Publish (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Tags
fi: Tagit

en: License
fi: Lisenssi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Override
fi: Ohita

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL

en: Add and configure
fi: Lisää ja konfiguroi
