Medium Publish (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Override
gl: Sobreescribir
