Medium Publish (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: License
lt: Licenzija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Override
lt: Perrašyti
