Medium Publish (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Configuration
mn: Тохиргоо
