Medium Publish (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Tags
cy: Tagiau

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Override
cy: Gwrthwneud
