Medium Publish (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Client ID
da: Klient ID

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Override
da: Overskriv

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Canonical URL
da: Kanonisk URL
