Medium Publish (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો
