Medium Publish (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Configuration
sl: Nastavitve
