Meedjum (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky
