Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Article
be: Артыкул

en: Feed
be: Жывільнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Features
be: Функцыі

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.
