Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Images
bn: ছবি

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
