Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།
