Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Article
cs: Článek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Email
cs: E-mail

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.
