Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Article
el: Άρθρο

en: Feed
el: Ροή

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.
