Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Article
et: Artikkel

en: Feed
et: Andmevoog

en: Email
et: E-kiri

en: Features
et: Omadused

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Main menu
et: Peamenüü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.
