Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Article
eu: Artikulua

en: Feed
eu: Jarioa

en: Email
eu: Eposta

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Main menu
eu: Menu nagusia
