Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Images
fil: Mga larawan

en: Subtitle
fil: Pamagat

en: Main menu
fil: Pangunahing menu
