Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Article
gl: Artigo

en: Feed
gl: Orixe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Main menu
gl: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.
