Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Article
he: כתבה

en: Feed
he: פיד

en: Email
he: דוא"ל

en: Features
he: פיצ'רים

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Twitter
he: טוויטר

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: LinkedIn
he: לינקדין
