Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Images
is: Myndir

en: Article
is: Grein

en: Feed
is: Veita

en: Email
is: Netfang
