Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Images
ja: イメージ

en: Article
ja: 記事

en: Feed
ja: フィード

en: Email
ja: メール

en: Features
ja: フィーチャー

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ja: <strong>メイン</strong>メニューは多くのサイトで、サイト内の主な項目へのリンクのために使われます。最上部のナビゲーションバーとして表示されるのが一般的です。
