Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Article
kk: Мақала

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Twitter
kk: Твиттер
