Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
