Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Article
ku: وتار

en: Email
ku: ئیمێل

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
