Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Article
lv: Raksts

en: Feed
lv: Plūsma

en: Email
lv: E-pasts

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne
