Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Main menu
my: ပင်မ menu
