Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Article
sr: Чланак

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Main menu
sr: Главни мени
