Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Article
ug: ماقالە

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
