Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Article
uk: Стаття

en: Feed
uk: Канал

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Features
uk: Властивості

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Twitter
uk: Твітер

en: Main menu
uk: Головне меню

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.
