Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Article
vi: Bài viết

en: Feed
vi: Nguồn tin

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Features
vi: Tính năng

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Main menu
vi: Trình đơn chính
