Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Article
af: Artikel

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Main menu
af: Hoofkieslys
