Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Email
bg: Е-поща

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Main menu
bg: Основно меню
