Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Feed
ca: Canal

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Main menu
ca: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.
