Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Images
da: Billeder

en: Article
da: Artikel

en: Email
da: E-mail

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
da: Menuen <em>Main</em> bruges på mange sites til at vise sitets overordnede sektioner, typisk i en navigationsbjælke i toppen af siden.
