Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Article
eo: Artikolo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Features
eo: Ecoj

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
