Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Images
es: Imágenes

en: Article
es: Artículo

en: Feed
es: Canal de noticias

en: Email
es: Correo electrónico

en: Features
es: Características

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Main menu
es: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
es: El menú <em>Principal</em> se usa en muchos sitios web para mostrar las secciones principales del sitio, generalmente en una barra de navegación superior.
