Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: Article
fi: Artikkeli

en: Feed
fi: Syöte

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fi: <em>Päävalikkoa</em> käytetään usein esittämään sivuston pääalueet, valikko esitetään usein esimerkiksi navigointipalkin yläpuolella.
