Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Article
hu: Cikk

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Email
hu: E-mail

en: Features
hu: Jellemzők

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Main menu
hu: Főmenü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hu: A <em>Fő</em> menü célja jellemzően a webhely főbb egységeinek hivatkozása, általában a felső navigációs sávban.
