Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Article
hy: Հոդված

en: Email
hy: Էլ. փոստ
