Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Article
jv: Artikel

en: Feed
jv: Pasokan

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Main menu
jv: Menu utama
