Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Article
lt: Straipsnis

en: Feed
lt: Srautas

en: Email
lt: El. paštas

en: Features
lt: Savybės

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.
