Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Main menu
mn: Гол цэс
