Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Article
mr: लेख

en: Email
mr: ईमेल
