Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Article
nl: Artikel

en: Email
nl: E-mail

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.
