Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Article
nn: Artikkel

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Main menu
nn: Hovudmeny
