Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Images
ru: Изображения

en: Article
ru: Статья

en: Feed
ru: Поток данных

en: Features
ru: Особенности

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Main menu
ru: Главное меню

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ru: Меню основных ссылок показывает главные разделы сайта. Обычно выводятся в виде горизонтальной полосы вверху страницы.
