Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Article
sl: Članek

en: Subtitle
sl: Podnaslov
