Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: Article
sv: Artikel

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Email
sv: E-post

en: Features
sv: Funktioner

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sv: <em>Huvudmenyn</em> används på många webbplatser för att visa webbplatsens huvudsektioner, ofta i en navigationsrad högst upp.
