Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Article
te: వ్యాసం

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక
