Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Email
am: ኢሜይል

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት
